Login
Login
Dopyt

Just Monkeys

Kurzy, školení, teambuilding JustMonkeys vám pomohou překonat mezigenerační i mezikulturní rozdíly v týmu. A navíc, jakoby mimochodem, rozvinete v týmu kreativitu a zlepšíte prezentační dovednosti.
Všechny kurzy připravujeme na míru vašim týmům. Ozvěte se a najdeme pro vás rychle řešení. Kurz rádi uděláme už od tří zaměstnanců.

Kurz K3 – kreativita – komunikace – kooperace
Přednáška o kreativitě může obohatit naše vědomosti, my se ovšem vydáme cestou aplikované kreativity. Vhodně sestavená cvičení dokáží, že v každém z nás dřímá kreativní potenciál, o kterém jsme doteď nevěděli.

Nenásilnou a zábavnou formou budeme pracovat na zlepšení měkkých dovedností, jako je například komunikace, interakce, inovativní myšlení, spolupráce, aktivní přístup, hledání tvůrčích řešení.

Jak toho docílíme? Nahlédneme do zákonitostí akce a reakce, asociativních řad, které překračují rámec logiky a pohybují se na poli divergentního myšlení. Kreativita nechybuje, plodí myšlení “outside the box”, ovšem ne “out of topic”.

Cíl: zlepšení pracovních výsledků, motivace, komunikačních dovedností, sebejistoty, komunikace na pracovišti a kreativního přístupu k zadaným úkolům.

Teambuilding
Hra – nápodoba – mimese je nejsilnějším nástrojem sdílení, které lidstvo od pradávna praktikuje. Při hraní jde o zábavu především. Cvičení jsou tak zábavná, že si ani nevšimnete, že se celý den učíte a rozvíjíte.

Cíl: Schopnost využít tyto principy a nástroje v praxi ve své práci
Komunikační a prezentační dovednosti
Existují obecné rady a návody, jak si osvojit komunikační a prezentační dovednosti, ale to, co je nejzásadnějším faktorem, je naše vlastní individualita. Využít svých schopností a nesnažit se „být tím, kým nejsem“ je klíčem k úspěchu sebeprezentace.

Cíl: přiměřený a dynamický projev jak hlasový, tak gestický, sebejistota, případně práce s mikrofonem, práce s publikem, objevení vlastního charisma

Čo vám môže dať, keď skúšate hrať?

Česká spořitelna, Cinesco, Psychosomatická klinika Praha 6

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Klimentská 16

Mesto
Praha 1

Telefón
00420732454943

E-mail
kurzy@justmonkeys.cz

Web
http://www.justmonkeys.cz

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

Naším poslaním je pomáhať človeku rozvinúť svoj vnútorný potenciál, umožniť mu realizovať dôležité zmeny a prežívať život naplno v harmónii so sebou i vo vzťahoch.

Dozvedieť sa viac

TULIP je cloudová platforma na evidenciu dochádzky zamestnancov. Dochádzkový systém TULIP umožňuje evidovanie absencií, ich schvaľovanie podľa firemných pravidiel, aj zložité plánovanie pracovných zmien. Všetko dostupné online v bezpečnom cloude.

Dozvedieť sa viac

Systém Recruitis je náborový software a mobilní aplikace lokalizovaný pro český a slovenský trh. Pomáháme ušetřit čas, soustředit celý nábor na jednom místě, přehlednou komunikaci s kolegy, použitelnou databázi talentů.

Dozvedieť sa viac