Login
Login
Dopyt

Just Monkeys

Kurzy, školení, teambuilding JustMonkeys vám pomohou překonat mezigenerační i mezikulturní rozdíly v týmu. A navíc, jakoby mimochodem, rozvinete v týmu kreativitu a zlepšíte prezentační dovednosti.
Všechny kurzy připravujeme na míru vašim týmům. Ozvěte se a najdeme pro vás rychle řešení. Kurz rádi uděláme už od tří zaměstnanců.

Kurz K3 – kreativita – komunikace – kooperace
Přednáška o kreativitě může obohatit naše vědomosti, my se ovšem vydáme cestou aplikované kreativity. Vhodně sestavená cvičení dokáží, že v každém z nás dřímá kreativní potenciál, o kterém jsme doteď nevěděli.

Nenásilnou a zábavnou formou budeme pracovat na zlepšení měkkých dovedností, jako je například komunikace, interakce, inovativní myšlení, spolupráce, aktivní přístup, hledání tvůrčích řešení.

Jak toho docílíme? Nahlédneme do zákonitostí akce a reakce, asociativních řad, které překračují rámec logiky a pohybují se na poli divergentního myšlení. Kreativita nechybuje, plodí myšlení “outside the box”, ovšem ne “out of topic”.

Cíl: zlepšení pracovních výsledků, motivace, komunikačních dovedností, sebejistoty, komunikace na pracovišti a kreativního přístupu k zadaným úkolům.

Teambuilding
Hra – nápodoba – mimese je nejsilnějším nástrojem sdílení, které lidstvo od pradávna praktikuje. Při hraní jde o zábavu především. Cvičení jsou tak zábavná, že si ani nevšimnete, že se celý den učíte a rozvíjíte.

Cíl: Schopnost využít tyto principy a nástroje v praxi ve své práci
Komunikační a prezentační dovednosti
Existují obecné rady a návody, jak si osvojit komunikační a prezentační dovednosti, ale to, co je nejzásadnějším faktorem, je naše vlastní individualita. Využít svých schopností a nesnažit se „být tím, kým nejsem“ je klíčem k úspěchu sebeprezentace.

Cíl: přiměřený a dynamický projev jak hlasový, tak gestický, sebejistota, případně práce s mikrofonem, práce s publikem, objevení vlastního charisma

Čo vám môže dať, keď skúšate hrať?

Česká spořitelna, Cinesco, Psychosomatická klinika Praha 6

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Klimentská 16

Mesto
Praha 1

Telefón
00420732454943

E-mail
kurzy@justmonkeys.cz

Web
http://www.justmonkeys.cz

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

Naším cieľom je navrhovať systémy, ktoré poskytujú našim zákazníkom výhody v podobe vyššej flexibility a prinášajú im radosť z práce. Preto sme v Nalgoo na seba nároční a chceme vždy...

Dozvedieť sa viac

Sme slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v oblasti hotelierstva, gastronómie a turizmu na riečnych a zaoceánskych výletných lodiach. Ponúkame Vám kvalitné služby, založené na spolupráci s renomovanými zahraničnými...

Dozvedieť sa viac

TULIP je cloudová platforma na evidenciu dochádzky zamestnancov. Dochádzkový systém TULIP umožňuje evidovanie absencií, ich schvaľovanie podľa firemných pravidiel, aj zložité plánovanie pracovných zmien. Všetko dostupné online v bezpečnom cloude.

Dozvedieť sa viac