Login
Login
Dopyt

Český Trh Práce s.r.o.

Systém Recruitis je náborový software a mobilní aplikace lokalizovaný pro český a slovenský trh. Pomáháme ušetřit čas, soustředit celý nábor na jednom místě, přehlednou komunikaci s kolegy, použitelnou databázi talentů.

Rychlost náboru. Ta je klíčem k úspěchu. Většina firem si však vůbec neměří a nehlídá svou rychlost a kvalitu náboru. Ta se přitom ukazuje jako významná při rozhodování u více nabídek kandidáta.

Práce s hiring manažery a náborovým týmem. To je velmi bolestivé místo většiny středně velkých a velkých českých firem. Hiring manažer je vlastně liniový manažer recruitera, který dává potřebu, že mu v týmu chybí člověk. Činnost recruitera však vnímá jako interní službu „dodání nového člověka“ a nechápe své zásadní poslaní, které má v celém procesu. Často tak zdržuje zpětnou vazbu na kandidáta, což hraje zásadní roli ve špatné komunikaci s kandidátem = následný neúspěch u kandidáta + zhoršení povědomí o značce zaměstnavatele, protože se to rychle rozkřikne.

Měření KPI. Asi každý manažer ví, že co neměříte, to neřídíte, a není tomu jinak ani v recruitmentu. Chcete zlepšit nábor? Jak, když je to v 80 procentech (můj osobní odhad) českých firem „dojmologie“. Jak rychlý je váš nábor, time to hire, kde plýtváte nebo naopak šetříte čas? Jaké jsou vaše hlavní zdroje, jak jsou relevantní atd.

Snažíme se zároveň sjednotit odpovědi na jedno místo. Díky tomu, že jsme na českém trhu propojeni s nejvíce pracovními portály a jsme snadno integrovatelní do interních systému (kariérní webu, kalendář personalisty, hr systém atd.), tak významně šetříme čas.

V neposlední řadě jde o legislativu, respektive GDPR. Kdo dnes dělá větší nábor (spravuje víc jak 50 kandidátů za rok) bez náborového softwaru, tak si troufnu říct, že nemůže dodržovat zákon. Jak nyní distribuujete (posíláte) kandidáty a jejich osobní údaje po firmě? Většina Outlookem. A myslíte si, že když skončí výběrové řízení, tak se někdo zaobírá, aby se ze všech účtů zaměstnanců smazalo CV? Nebo aby se všechna vytištěná CV skartovala?

Asi bych obecně řekl, že profesionalizujeme a ztransparentňujeme celý recruitment. Naším cílem je, aby vás nábor zaměstnanců bavil, což je jasné, že se podepíše na kvalitě náboru, tedy na přístupu ke kandidátovi, na značce zaměstnavatele. My máme ve svém „proč“ jasno a britsko-americký autor, motivační řečník a marketingový konzultant Simon Sinek by nás určitě pochválil.

VSE – Východoslovenská energetika, Globus, Auto Kelly, Seznam.cz, Bonami, Fakultní nemocnice v Motole, atd.

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Československé armády 329

Mesto
Hradec Králové

Telefón
+420 602 123 898

E-mail
iwant@recruitis.io

Web
http://www.recruitis.cz

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

Zvyšujeme spôsobilosti a hodnotu Vašich zamestnancov.

Dozvedieť sa viac

Poskytovanie komplexných právnych služieb na území SR a ČR, vrátane zamerania na oblasť HR.

Dozvedieť sa viac

mentálny koučing a kariérne poradenstvo, vzdelávacie aktivity, pohybová terapia a psychické zdravie so zameraním na telo, psychologická diagnostika, rozvoj tímov, lean six sigma a manažment procesov, recruitment & HR marketing,...

Dozvedieť sa viac