Login
Login
Dopyt

Engage Advisory s.r.o.

Jsme executive search firma Engage Advisory z Brna, která provozuje platformu EVOLVE! events – vzdělávací akce pro HR profesionály. Naším cílem je rozvíjet úroveň recruitmentu a HR v Česku, vytvářet platformu pro nové trendy a technologie, sdílet aktuální tipy a přinášet inspiraci ze zahraničí.

Od roku 2015 pravidelně pořádáme konferenci EVOLVE! Summit, unikátní akci pro HR profesionály, recruitery a sourcery z regionu CEE. V roce 2018 ji navštívilo více než 450 recruiterů a hiring managerů z regionu CEE. Další ročník proběhne 12. a 13. listopadu 2019 v brněnském Sono Centru a více se o něm dozvíte na www.evolvesummit.cz.

V dubnu 2017 jsme do rodiny EVOLVE! events přidali další akci, EVOLVE! Masterclass, praktické tréninky pro recruitery a HR profesionály ve formě celodenního workshopu s limitovanou kapacitou. Prvním hostem byl Greg Savage, legenda recruiterského řemesla z Austrálie, loni jsme přivítali Marka Tortoriciho, sourcing guru z Californie a letos se můžete těšit na recruiting experta Billa Boormana. Více o Masterclass najdete na www.evolvemasterclass.com.

Dalším přírůstkem do EVOLVE! rodiny se v srpnu 2018 staly EVOLVE! Stories – videorozhovory se zajímavými lidmi ze světa recruitmentu a personalistiky. Vychází každý měsíc a můžete je sledovat na YouTube anebo poslouchat jako podcast ve vašich podcastových aplikacích.

Našich akcí se účastní široké spektrum HR profesionálů – od zaměstnanců malých firem až po ty z velkých agentur, z Česka, Slovenska i okolních zemí.

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Jakubské náměstí 580/4

Mesto
Brno-střed

Telefón

E-mail
info@engage-advisory.com

Web
https://evolve.events/

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

Chýba Vám dokumentácia pre Vaše HR procesy alebo sa chcete len inšpirovať? V sekcii promo materiálov si môžete stiahnuť príkladovú dokumentáciu pre Náborový proces, Proces nástupu, Popis pracovného miesta a...

Dozvedieť sa viac

TULIP je cloudová platforma na evidenciu dochádzky zamestnancov. Dochádzkový systém TULIP umožňuje evidovanie absencií, ich schvaľovanie podľa firemných pravidiel, aj zložité plánovanie pracovných zmien. Všetko dostupné online v bezpečnom cloude.

Dozvedieť sa viac

mentálny koučing a kariérne poradenstvo, vzdelávacie aktivity, pohybová terapia a psychické zdravie so zameraním na telo, psychologická diagnostika, rozvoj tímov, lean six sigma a manažment procesov, recruitment & HR marketing,...

Dozvedieť sa viac