Login
Login
Dopyt

Engage Advisory s.r.o.

Jsme executive search firma Engage Advisory z Brna, která provozuje platformu EVOLVE! events – vzdělávací akce pro HR profesionály. Naším cílem je rozvíjet úroveň recruitmentu a HR v Česku, vytvářet platformu pro nové trendy a technologie, sdílet aktuální tipy a přinášet inspiraci ze zahraničí.

Od roku 2015 pravidelně pořádáme konferenci EVOLVE! Summit, unikátní akci pro HR profesionály, recruitery a sourcery z regionu CEE. V roce 2018 ji navštívilo více než 450 recruiterů a hiring managerů z regionu CEE. Další ročník proběhne 12. a 13. listopadu 2019 v brněnském Sono Centru a více se o něm dozvíte na www.evolvesummit.cz.

V dubnu 2017 jsme do rodiny EVOLVE! events přidali další akci, EVOLVE! Masterclass, praktické tréninky pro recruitery a HR profesionály ve formě celodenního workshopu s limitovanou kapacitou. Prvním hostem byl Greg Savage, legenda recruiterského řemesla z Austrálie, loni jsme přivítali Marka Tortoriciho, sourcing guru z Californie a letos se můžete těšit na recruiting experta Billa Boormana. Více o Masterclass najdete na www.evolvemasterclass.com.

Dalším přírůstkem do EVOLVE! rodiny se v srpnu 2018 staly EVOLVE! Stories – videorozhovory se zajímavými lidmi ze světa recruitmentu a personalistiky. Vychází každý měsíc a můžete je sledovat na YouTube anebo poslouchat jako podcast ve vašich podcastových aplikacích.

Našich akcí se účastní široké spektrum HR profesionálů – od zaměstnanců malých firem až po ty z velkých agentur, z Česka, Slovenska i okolních zemí.

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Jakubské náměstí 580/4

Mesto
Brno-střed

Telefón

E-mail
info@engage-advisory.com

Web
https://evolve.events/

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

HRman sa špecializuje na komplexný, alebo čiastkový outsourcing HR činností

Dozvedieť sa viac

Chýba Vám dokumentácia pre Vaše HR procesy alebo sa chcete len inšpirovať? V sekcii promo materiálov si môžete stiahnuť príkladovú dokumentáciu pre Náborový proces, Proces nástupu, Popis pracovného miesta a...

Dozvedieť sa viac

Firmu Poctivé masáže do firiem tvorí tím ľudí z rôznych kútov Slovenska, ktorí sa špecializujú na krátke masáže vykonávané na masérskych stoličkách, v sede a cez oblečenie. Masáže sú uskutočňované...

Dozvedieť sa viac