Login
Login
Dopyt

Nalgoo

Naším cieľom je navrhovať systémy, ktoré poskytujú našim zákazníkom výhody v podobe vyššej flexibility a prinášajú im radosť z práce. Preto sme v Nalgoo na seba nároční a chceme vždy viac. Kladieme veľký dôraz na balans medzi sofistikovaným dizajnom a fukcionalitou najvyššej úrovne. Všetko sa to začalo už v roku 2009, keď sme navrhli a následne vytvorili prvú verziu systému pre správu HR procesov. Zlom nastal v roku 2013, keď o naše služby prejavila záujem medzinárodná automobilová spoločnosť PSA Groupe Slovakia. Vtedy sme sa len utvrdili v tom, že naša práca má zmysel, riešenie pre zjednodušenie HR procesov má budúcnosť, a že v tom, čo robíme sme naozaj dobrí. V roku 2014 sme privítali v tíme nových kolegov a začali sme usilovne pracovať na systéme tvorenom širokou škálou užitočných funkcionalít s nadčasovým dizajnom. V roku 2015 sa zrodilo Nalgoo ATS. Krok za krokom si ná začali obľubovať i ďalší zákazníci a veríme, že ich ešte mnoho bude.

Spravovanie náborových stratégií a hľadanie správnych kandidátov patria k najdôležitejším úlohám oddelenia HR. Máte prehľad o svojich dátach? Viete ich počas náboru zamestnancov efektívne využiť? Ušetrite čas, rozpočet i prácu s kandidátmi a získajte konkurenčnú výhodu vďaka nadčasovému náborovému riešeniu. Vďaka Applicant Tracking Systému Nalgoo ATS ušetríte čas a peniaze na screening kandidátov a získate flexibilitu v procese náboru. Automatizujte procesy inzerovania, vyhľadávania a evidovania Vašich kandidátov. Využívajte executive search nástroje online a inzerujte rýchlejšie – z jedného miesta kdekoľvek a kedykoľvek. Navyše budete pracovať bezpečne – cloud-based technology Vám zaručuje 100% ochranu Vašich dát. Zvyšujte prostredníctvom Nalgoo kvalitu práce Vašich recruiterov. majte všetky potrebné informácie ihneď k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek a získajte správnych kandidátov skôr ako Vaša konkurencia.

PSA Groupe, Generali, Union, Všeobecná zdravotná poisťovňa, Accace, Asseco, Kistler, Enics, Tatravagónka Poprad

Momentálne pre túto spoločnosť niesú žiadne hodnotenia

Pre zobrazenie Promo materiálov musíte byť prihlásený

Adresa
Astrová 2/A

Mesto
Bratislava

Telefón
+421 918 963 007

E-mail
marko.sarmir@nalgoo.com

Web
http://www.nalgoo.com

Vyskúšajte aj tieto spoločnosti

Sme slovensko-nemecká personálna agentúra, zameraná na sprostredkovanie práce v oblasti hotelierstva, gastronómie a turizmu na riečnych a zaoceánskych výletných lodiach. Ponúkame Vám kvalitné služby, založené na spolupráci s renomovanými zahraničnými...

Dozvedieť sa viac

Naším poslaním je pomáhať človeku rozvinúť svoj vnútorný potenciál, umožniť mu realizovať dôležité zmeny a prežívať život naplno v harmónii so sebou i vo vzťahoch.

Dozvedieť sa viac

V personálnej agentúre Ynak to naozaj robíme inak. Dávame si záležať a robíme to srdcom a usilujeme sa dosiahnuť perfect match - dokonalé spojenie, z ktorého majú radosť obidve strany....

Dozvedieť sa viac